dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Arzl | 60 cm | 0 cm | (01-04) | meer |
Jerzens | 60 cm | 0 cm | (01-04) | meer |
St. Leonhard | 60 cm | 0 cm | (01-04) | meer |
Wenns | 60 cm | 0 cm | (01-04) | meer |
31 maart 2025
De laatste dag van maart betekent voor ons het einde van dit wintersportseizoen. Maart sluit in ieder geval stijlvol af met voor Oostenrijk tot op lagere hoogte nog behoorlijk wat sneeuwval. Tegelijkertijd is het in de Westelijke Alpen beduidend stabieler en zonniger. Wij wensen iedereen een onbezorgde zomer en zien jullie graag in oktober weer terug!
In Ischgl is het antwoord duidelijk: “In ieder geval!” Dankzij de sneeuwzekere hoogte is pisteplezier in de Silvretta Arena Ischgl/Samnaun zelfs tot begin mei mogelijk! Men spreekt ook wel van Spring Blanc – de “witte lente”. Het startschot voor Spring Blanc is het Top of the Mountain Spring Concert met Andrea Berg op 6 april 2025. Dit wordt gevolgd door een kleurrijke event-potpourri met culinaire hoogstandjes en muziek, naast perfecte pistes tot het einde van het seizoen op 4 mei.
» Lees verder...
Heb daar 4 jaar naar toe geweest en ik vond dit een mooi skigebied
Ontzettend leuk gebied met ongeveer 45 km piste, heel kindvriendelijk. Als je mazzel hebt tref je een Nederlandse skileraar. Klasjes kom je af en toe tegen tijdens skien. De top ligt hoog, wij hebben er 3 jaar geskied (vriendengroep met kids) en condities waren toen prima. Gevarieerde pistes, ook hele mooie (race)paadjes door het bos. Heerlijk lunchen bij de Tanzalm, aanrader. Apres ski stelt niet heel veel voor, maar je kunt bij een paar tentjes bij dalstation prima een drankje doen. Wij vinden de Hennenstal gezellig, leuke sfeer!
Heerlijk skigebied, net een mooie grote voor gezin. De niet niet Oostenrijkse skie leraren en leraressen zijn niet allemaal even goed mijn kinderen kregen soms de hele ochtend (2 uur) geen aandacht en aanwijzingen.
Heel mooi compact skigebied, met prima pistes. 40 km lijkt niet groot, maar was voor 3 dagen perfect. Niet zo massaal, maar vriendelijk en niet te druk. Zeer goede prijs kwaliteitverhouding voor mensen die niet iedere avond in de kroeg willen zijn.
Welkom bij hotel Lammwirt, waar de familie Jenewein je met open armen ontvangt. Dit gezellige 3-sterrenhotel in het knusse dorp Jerzens is een ideale uitvalsbasis voor je wintersportvakantie. Vanuit je comfortabele kamer kijk je uit op Tiroler Alpen, een uitzicht waar je elke ochtend van geniet. Trek je ski’s aan, want het Hochzeiger skigebied ligt op slechts 1 kilometer van het hotel en biedt 40 kilometer aan skipistes voor elk niveau. Liever iets anders? Ga rodelen op de verlichte nachtbaan of maak een sneeuwschoenwandeling door het winterse landschap. Na een dag op de piste geniet je van een heerlijke lokale of internationale maaltijd in het restaurant. En kom je volledig tot rust tijdens een ontspannen massage en warm je jezelf op in de sauna. Bij hotel Lammwirt voel je je thuis, met een rustige ligging in de bergen van Tirol voor een ontspannen vakantie.
Hoog in de bergen van het Pitztal ligt een klein dorpje, Jerzens. Op een van de bergenhelling die het dorp omringen ligt hotel Alpenfriede. Een All Inclusive vakantie in de bergen, lekker voordelig en zorgeloos. En dat is toch precies waar het tijdens de vakantie om draait? Kom gerust met de hele familie, er is een ruime keuze uit grote familiekamers.
Ervaar warme gastvrijheid in het 3* Superior hotel, rustig gelegen in de ongerepte natuur met fantastisch uitzicht op de bergen. Ingang van loipe en bushalte zijn dichtbij. Comfortabele kamers en appartementen. Uitgebreid ontbijtbuffet, uitstekend restaurant en gezellige bar. Wellness en gratis Wi-Fi.
Hotel Möderle heeft een rustige ligging in St. Leonard met een panoramisch uitzicht op de Tiroler Alpen. Het hotel heeft een spa en biedt lichte, traditioneel ingerichte kamers, waarvan sommige met een balkon. In de mooie eetzaal van Hotel Möderle kun je 's ochtends genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet en 's avonds van internationale en typisch Tiroler gerechten. Het hotel heeft ook een gezellige bar, waar je na je skidag kunt genieten van een welverdiend drankje. De spa van Hotel Möderle beschikt over een bio-kruidensauna, een Finse sauna, een aromastoombad, een infraroodcabine, verwarmde banken met een Kneipp-bassin, een massageruimte en een ruime ontspanningsruimte.
In het hart van het Pitztal ligt hotel Mittagskogel. Het kleine dorpje Mandarfen leent zich uitstekend om als uitvalsbasis te dienen voor vele ontdekkingstochten in de bergen. Het Pitztal is nog een van de weinige relatief onontdekte dalen van Tirol. Geen drukke dorpen volgebouwd met hotels en overlopen door toeristen. Rust en ruimte vind je hier in overvloed. De Pitztaler gletsjer is het letterlijk het hoogtepunt. Prachtige en eenvoudige wandelingen leiden je naar deze enorme ijsmassa, maar natuurlijk kun je er ook met de auto komen. In het hotel vermaak je je prima aan de gezellige bar, het personeel is altijd in voor een praatje. Spring ook even een keer in het zwembad of blaas even stoom af in een van de sauna's.
Sport & Vital Hotel Seppl ligt op een prachtige, rustige locatie in St. Leonard. De skilift ligt op 3 kilometer afstand, maar de skibus stopt op slechts 100 meter. De kamers van Vitalhotel Seppl zijn modern en licht ingericht en beschikken allemaal over een balkon met uitzicht op de omgeving. In het mooie en uitgebreide wellnesscenter van Sport & Vital Hotel Seppl kun je na een mooie dag op de piste weer helemaal bijkomen. Geniet hier van de sauna, bio-sauna, infraroodcabine, Turks stoombad en jacuzzi of trek nog wat ontspannende baantjes in het binnen- of buitenzwembad. Daarnaast kun je tegen betaling ook nog verschillende massages en schoonheidsbehandelingen boeken.