Aparthotel Pinzgauer Höhe

Bezoek de website van dit hotel

Plaats: Königsleiten Prijs vanaf 44 euro

De Pinzgauer Höhe bevindt zich op 1.600m midden in de Zillertal Arena. Een bergdorp tussen het Tiroolse Zillertal en het Nationalpark Hohe Tauern. De skipiste begint bij ons voor de voordeur: ski-in en ski-out.

In de Pinzgauer Höhe zijn 9 grote vakantieappartementen, alle tussen de 60 en 100m². Tevens hebben wij 6 comfortkamers die met logies en ontbijt aangeboden worden.

Alle appartementen hebben 2 aparte slaapkamers en een woonslaapkamer. Tegelijkertijd beschikken alle appartementen over twee badkamers en een balkon. De appartementen zijn voorzien van de modernste technologieën: Kabeltelevisie met geïntegreerde radio, usb-aansluitingen, waar u de laatste foto’s en video kunt bekijken, kluisje met pin-code, gratis WiFi. Alles wat de hedendaagse gast zich wenst! De comfortkamers hebben een balkon richting het zuiden. Twee kamers zijn zonder balkon.

In de ontbijtzaal staat ’s ochtends een lekker ontbijtje klaar om daarna gesterkt op de ski’s te stappen. ’s Avonds bieden wij de mogelijkheid om in Hotel Königsleiten Vital Alpin het diner te boeken. Een 4-gangenmenu van het fijnste of themabuffets, zoals een boerenbuffet, spareribs, wild, schweinsbraten (nationaal gerecht), schnitzelbuffet of een Italiaanse avond.
In Aparthotel Pinzgauer Höhe is eveneens de skischool Obermoser gevestigd: zij brengen u de kneepjes van het hedendaagse skiën bij.

De Sportlerkeller nodigt u uit voor een kopje koffie met gebak en na een leuke dag skiën voor gezellige après-ski.

Direct voor aparthotel Pinzgauer Höhe ligt de "Burgermeisterlift". Een leuke oefenweide voor jong en oud.

Wij zien uw aanvraag graag tegemoet, en zouden het heel leuk vinden u in Königsleiten te mogen begroeten.

Familie Obermoser

Doe een vrijblijvende aanvraag bezoek website