dorp | sneeuwhoogte berg | sneeuwhoogte dal | meting | |
---|---|---|---|---|
Hochötz | 110 cm | 10 cm | (03-02) | meer |
Oetz | 110 cm | 10 cm | (03-02) | meer |
Wil jij in de week van 1 tot 8 maart a.s. op skivakantie in de Franse Alpen? Profiteer van kortingen tot 50% op accommodaties in La Norma en Valfréjus! Dankzij de verse sneeuwval – bijna een halve meter afgelopen week – is het skigebied nu een echt winterwonderland. Met één skipas geniet je van 135 km aan pistes, ideaal voor zowel beginnende als ervaren skiërs. Mis deze kans niet!
3 februari 2025
Een uitgestrekt hogedrukgebied boven Centraal-Europa zorgt voor zeer mooi Alpenweer. De wintersport condities zijn dan ook uitmuntend! In dit stabiele en zonnige weerbeeld komt voorlopig nog maar weinig verandering. Storingen vanaf de Oceaan kunnen het aandachtsgebied voorlopig niet bereiken.
Kijk, wie wil spetteren in een dure skioutfit, wil racen of kunnen opscheppen over superafdalingen en feesten tot diep in de nacht heeft in Oetz niets te zoeken. En in de voorjaarsvakantie en weekenden is het overal druk, dan valt Oetz met zijn geringe wachttijden nog mee. Ik kom er al 20 jaar met heel veel plezier. En heb daarnaast heel wat andere gebieden gezien. Wie ontspannen (als beginner of met kinderen) maar ook best intensief (gevorderd) en zonder angst om door kamikazes omver te worden geskied of gesnowboard wil skieeen is het fraaie en altijd sneeuwzekere Oetz een aanrader!
Te druk op piste en te druk in panoramarestaurant, weinig blauwe pistes
Oetz is een heel mooi dorp,zomer en winter.
Alleen het openbaar vervoer is zo slecht. Er worden te weinig bussen ingezet of een bus opgeroepen om mee te komen helpen om de passagiers te vervoeren. Je zit of staat als sardientjes in een blik. En de chauffeur zijn ook niet vriendelijk.
Prima dag. Helemaal niet druk bij de liften en op de pistes. Veel lange routes met goeie sneeuw.
In de voorjaarsvakantie 22 enorm druk. Mooie uitzichten, wel korte pistes. Door het prachtige kinderland veel klasjes op de pistes. Voor gezinnen met kleine kinderen is dit een prima gebied. Anders alleen buiten het seizoen gaan. Veel oude liften en tweezitters. We hebben veel ongelukken gezien, in de kom rondom het panorama restaurant. Veel kids en hun ouders die slecht skiën en tegen andere aanbotsen. Buiten de vakanties een prima plek!
Leuk afwisselend gebied. Niet heel groot maar voor elk wat wils. Leuke oostenrijkse hutten
Door de huiselijke sfeer van dit hotel voel je je hier meteen op je gemak. De kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin of het zwembad. Je verblijft in comfortabele kamers waardoor een goede nachtrust gegarandeerd is. Ga de bergachtige omgeving ontdekken of ga in de winter met de gratis skibus naar de skipistes.
Door de huiselijke sfeer van dit hotel voel je je hier meteen op je gemak. De kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin of het zwembad. Je verblijft in comfortabele kamers waardoor een goede nachtrust gegarandeerd is. Ga de bergachtige omgeving ontdekken of ga in de winter met de gratis skibus naar de skipistes.