Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Oostenrijk
  4. Salzburgerland
  5. Skilifte Unken-Heutal

Sneeuwhoogte Skilifte Unken-Heutal

DorpSneeuwhoogte bergSneeuwhoogte dalLaatste update
Unken35 cm0 cmvandaag Bekijk dorp

Details skigebied Skilifte Unken-Heutal

  • Piste blauw:4km
  • Piste rood:6km
  • Piste zwart:1km
  • Piste totaal:11km
  • SleepliftenSleepliften:
    4
  • StoeltjesliftenStoeltjesliften:
    -
  • GondelsGondels:
    -
  • BergtreinenBergtreinen:
    -
  • Maximale hoogte:1.600 m
  • Minimale hoogte:1.000 m
  • Seizoensstart: Geen melding
  • Seizoenseinde: Geen melding
08 december 2025

Opklarend weer vanaf het zuid(west)en

Vandaag is het nog enige tijd bewolkt en nat langs de Oostenrijkse noordkant. In het westen en langs de zuidkant is het wel meteen droog met (stilaan) meer ruimte voor de zon. Na de middag breidt de zon uit. De vorstgrens stijgt tot 2500-3300 m. 

Hoe warm wordt het de komende dagen?

Last Minute Wintersport Deals

Grijp nu jouw spontane sneeuwbreak! Summit Travel heeft scherpe last minutes naar topgebieden in de Alpen. Van sfeervolle dorpen tot sportieve hoogtes: je vindt razendsnel een passende trip voor elke smaak en elk tempo.

Bekijk alle deals…

IN DE SPOTLIGHT

TOP AANBIEDING

Reviews Skilifte Unken-Heutal

7
Unken
Gast-633 01-02-2014
7Ski gebied
6Apres ski
8Restaurants

Unken heeft een lek skigebied waar je met het gezin en vrienden een geweldige vakantie kunt hebben. Wij verblijven al 30 jaar!! in Gasthaus Haus Helga, Gfoll 212 Unken. Mooie kamers met douche, toilet, tv, internet en sommige met balkon. Lekker ontbijt en je kan er ook lekker dineren. gezellige gastvrouw en gastheer. De piste is uitstekend voor beginners. diverse restaurants op de piste en de tarieven zijn redelijk.

Bekijk alle reviews voor Unken