Naar hoofdinhoud
  • Top 50
  • Webcams
  • Wintersportweer
  • Kaarten
  • Sneeuwverwachting
  • Accommodaties
  • Tips
  • Reviews
  • Live updates
  • App
  1. Sneeuwhoogte.nl
  2. Overzicht
  3. Oostenrijk
  4. Tirol
  5. Schlick 2000

Sneeuwhoogte Schlick 2000

DorpSneeuwhoogte bergSneeuwhoogte dalLaatste update
Fulpmes60 cm0 cmvandaag Bekijk dorp
Telfes60 cm0 cmvandaag Bekijk dorp

Details skigebied Schlick 2000

  • Piste blauw:12km
  • Piste rood:7km
  • Piste zwart:3km
  • Piste totaal:22km
  • SleepliftenSleepliften:
    4
  • StoeltjesliftenStoeltjesliften:
    3
  • GondelsGondels:
    2
  • BergtreinenBergtreinen:
    -
  • Maximale hoogte:2.240 m
  • Minimale hoogte:1.014 m
  • Seizoensstart: Geen melding
  • Seizoenseinde: Geen melding
Koude nieuwjaarsstart?
29 december 2025

Zeer zonnig Alpenweer

Een hogedrukgebied nabij IJsland heeft een uitloper tot over de Alpen. Het is hierdoor zonnig, maar tegelijkertijd ook nog vrij zacht. Daarbij staat er vanwege het geringe verschil in luchtdruk niet al te veel wind. Vanavond koelt het geleidelijk wat af. Er stroomt dan vanuit het noorden koudere lucht binnen.

Koude nieuwjaarsstart?
Bekijk alle last minute deals...

Vanaf €219 p.p. naar de sneeuw?

Laat de winter niet aan je voorbijgaan! Met de Sunweb onverslaanbare last minute deals kun je nog steeds een onvergetelijke wintersport plannen met vrienden en familie. Bij Sunweb vind je last minute skivakanties naar de meest geliefde bestemmingen van Europa, zoals Frankrijk, Italië, Oostenrijk en Zwitserland.

Bekijk alle last minute deals...

IN DE SPOTLIGHT

TOP AANBIEDING

Reviews Schlick 2000

8.4
Fulpmes
Gast-23709 29-12-2025
9Ski gebied
7Apres ski
9Restaurants

Leuk compact skigebied met veel afwisseling. Het is echt een familie skigebied. Op de Sennjochbahn na zijn het allemaal moderne liften en gondels. Uitbundige Après-ski ga je hier niet vinden maar er zijn een aantal buitenbarretjes die erg gezellig kunnen zijn. O.a. bij de Sennjoch-Hutte en Bruggeralm (onder de parasol) en bij het dalstation van de Kreuzjochbahn. De meeste restaurants in dit gebied zijn van prima kwaliteit, sommige zijn geheel vernieuwd en prachtig en modern opgeknapt, andere zien er uit of de tijd heeft stilgestaan en bieden een ouderwetse gezelligheid. Wij zijn er een aantal dagen in de kerstvakantie geweest en het was geen enkele dag te druk. Meer dan twee minuten hebben we nergens hoeven wachten en in de restaurants was altijd wel een plaatsje te vinden.

8
Fulpmes
Gast-22538 12-03-2025
7Ski gebied
7Apres ski
10Restaurants

Lekker compact gebied met enkele zeer leuke pistes. Al met al zeer geschikt voor een wat kortere skivakantie!

7.7
Fulpmes
Gast-22473 27-02-2025
9Ski gebied
6Apres ski
8Restaurants

Erg leuk skigebied

7
Fulpmes
Gast-22379 12-02-2025
8Ski gebied
6Apres ski
7Restaurants

Leuk ski gebied ben al drie keer geweest.mooie pistes.de restaurants zijn goed maar vaak ook wel druk dus lang wachten tot dat je je eten hebt. Het is zelfbediening. Behalve bij eentje daar word je eten gebracht. JeJe er zit een intersport in de dal. En een mooi ski gebied. Voor beginners en families en alle pistes komen op het. Zelfde uit dus je kunt niet in een ander dorpje belanden.

6
Fulpmes
Gast-22154 07-01-2025
7Ski gebied
3Apres ski
8Restaurants

Leuk ski-gebied, ideaal voor gezinnen met (kleine) kinderen. Groot nadeel is dat zo'n beetje alle pistes aan de Noordzijde (dus in de schaduw) liggen. Wij waren er 1 week met alleen maar zon maar konden daar tijdens het skieën niet van genieten. Voordeel is wel dat de sneeuw ook 's middags nog goed is. Tentjes op de berg zijn prima, vooral Fronebenalm is een aanrader!

5
Fulpmes
Gast-20966 26-02-2024
7Ski gebied
2Apres ski
6Restaurants

Skigebied biedt verassende afdalingen en variaties ondanks het beperkte aantal piste kilometers. Ook in het hoogseizoen geen lange rijen bij de lift. Alleen de gondel vanuit het dal is druk rond 9.30 wanneer iedereen tegelijk naar boven wil. De lessen waren wel chaos en te veel kinderen in een klein kinderland. Dit kan echt beter. De restaurants op de piste zijn prima. In het dorp ook maar het aanbod is beperkt. Je moet een dag van te voren reserveren anders heb je geen plek. Bezoek aan de Stubai Gletsjer is een aanrader. Apres ski is er niet of nauwelijks.

Bekijk alle reviews voor Fulpmes